STR8. W ŻYCIU NIGDY NIE
ZBACZAM Z OBRANEJ DROGI.
Najwyższy czas, by dołączyć do STR8 #SprayYourTruth - ekipy facetów, którzy nie boją się wyrażać siebie! Weź udział w naszym KONKURSIE i podziel się swoją życiową prawdą!
Przewiń dalej

JAK ZAGRAĆ

1
Zarejestruj się na stronie, aby wziąć udział w konkursie! Tylko dwa kroki dzielą Cię od wygranej!
2
Wyraź siebie! Zastanów się jaką prawdą kierujesz się w swoim życiu! Możesz wybrać jedną spośród dostępnych lub wpisać swoją własną!
3
Jak ma wyglądać Twoje zgłoszenie? Pobaw się w kreatorze i pokaż wszystkim prawdziwego siebie!
4
Kliknij “Spray Your Truth” i gotowe! Walczysz o najlepsze nagrody ever! Do zgarnięcia między innymi voucher na 5 000PLN na niezapomniane wakacje!
Nowy zapach STR8 Live True pobudza Twoje zmysły zastrzykiem cytrusowej świeżości. Męski i jednocześnie niezwykle nowoczesny STR8 Live True sprawi, że poczujesz się 100% facetem! Połączenie nut jaśminu i eukaliptusa tworzy potężną kombinację, idealną byś mógł wyrażać siebie i uwolnić swoją osobistą prawdę!

PRAWDA TYGODNIA

ZMIEŃ TYDZIEŃ

UŻYWAJ STRZAŁEK, ABY ZOBACZYĆ ZWYCIĘZCÓW TYGODNIA

Michal Ziemba
22/05 19:12
GŁOSUJ/UDOSTĘPNIJ

NEWS

Siemaneczko!

Właśnie startujemy z nową kampanią STR8 - „Spray Your Truth”!

Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli jesteś facetem z zajawką, robisz fajne rzeczy i potrafisz wyrazić siebie, to mamy dla Ciebie dużo dobrego!

Ale wszystko po kolei. Po pierwsze facet Twojego kalibru musi pachnieć z klasą! Dlatego w dobrych sklepach znajdziesz całkowicie nowy zapach - STR8 Live True! Mix cytrusów, jaśminu i eukaliptusa sprawi, że już poczujesz się pewny siebie, jak nigdy dotąd!!!

Po drugie, już za momencik odpalamy z konkurs z naprawdę gruuuubymi nagrodami! Do zgarnięcia mamy m.in: GoPro 4, Playstation 4, 5000 PLN na wymarzone wakacje i wiele, wiele innych kozackich nagród. Żeby o nie zawalczyć wystarczy, że dołączysz do ekipy #SprayYourTruth! Czyli tak: wbijasz do aplikacji, wyrażasz siebie i wpisujesz swoje motto lub życiową prawdę.

To jak? Wchodzisz to?

^